Nilfisk IVB 995 Atex Zone 22

Nilfisk GM 80P Kuru Tip Elektirikli Süpürge Vakum Makineleri

GM 80P, yüksek emiş gücüne sahip çok yönlü bir makinedir ve hem endüstri temizliği için kullanılabilir hem de üretim tesislerine entegre edilebilir.

Açıklama

Nilfisk IVB 995 Atex Zone 22

Patlama Korumalı atex

IVB 995-0H / M SD XC TYPE 22, Zone 22 ortamlarında her iki Mand H-Sınıfı toz için kullanılmak üzere onaylanmış en güçlü iki motorlu elektrikli süpürgedir. XtremeClean filtre temizleme ve Paslanmaz Çelik SitDown kabı içerir. Güvenliğin şart olduğu endüstriyel kullanım için mükemmel konsept.

Mevzuat (EN 60335-2-69), tehlikeli tozların kullanımıyla ilgili çok sıkı kısıtlamalar getirmiştir. IVB 995 modeli, maksimum sağlık koruması sağlamak için en yüksek güvenlik seviyesinde tüm talepleri karşılayacaktır. IVB 995-0H / M SD XC TYPE 22, M ve H Sınıfının yanı sıra Patlayıcı toz ATEX Zone 22 onaylarını içerir. EC teknolojisinin kullanımı, 2 tek fazlı fırçasız motor anlamına gelir ve tam iletkenlik, bu makineyi Bölge 22 ortamlarında uygulanabilir hale getirir. Endüstriyel kullanım ve sağlığa zararlı ve kanserojen tozlar için mükemmel bertaraf konsepti. Onaylı Tip 22 aksesuarlarıyla birlikte doğru Antistatik kap girişini seçerek, elektrikli süpürge, güvenli ve kıvılcım çıkarmayan bir çözümle çalışmanıza olanak tanır. Paslanmaz Çelik SitDown konteyner dayanıklılık ve uzun ömür sağlar, ve motor kafasını çıkarmadan dışarı çıkmayı mümkün kılar. Standart İmha torbası (M-Sınıfı) veya ürünle birlikte verilen Güvenlik filtre torbası, güvenli tozsuz çalışma ve bertaraf sağlar. Motor kafasının üstünde büyük bir alet deposu ve aksesuarlarınızı saklamak için yer bulacaksınız. Opsiyonel aksesuar sepeti ile donatılmış olarak ihtiyacınız olan tüm ekipman elinizin altında. AntiStatic Type 22 konteyner girişi, elektrikli süpürgeyi özel güvenlik ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için tüm onaylı Tip 22 aksesuarlarına erişim sağlar.

 • Endüstriyel özellikler, sağlam yapı ve güçlü … IVB 9’un tanımı
 • ATEX Zone 22, M andH Class için onaylandı
 • 2 Fırçasız EC (Elektronik Kontrollü) motor
 • İki motorlu Endüstriyel performans
 • H ve M Sınıfında yüksek verimlilik için XtremeClean tam otomatik filtre temizleme sistemi
 • Yüksek verimlilik ve düşük bakım maliyetleri için büyük yüzeyli H Sınıfı filtre
 • Mükemmel kullanım ve bertaraf için Paslanmaz Çelik SitDown konteyner
 • Geniş bir çalışma yarıçapı için 10 metre kablo
 • Bertaraf ve Güvenlik filtre torbası standardı

NILFISK SERVİSİ Nilfisk IVB 995 Atex Zone 22

Nilfisk IVB 995 Atex Zone 22  için eğitilmiş ve sertifikalı teknisyenlerin sunduğu en kaliteli hizmetin keyfini çıkarın

 • Üçüncü taraf teknisyenler, tüm küresel ağımızda tutarlı hizmet kalitesi sağlamak için Nilfisk İstanbul Servisleri tarafından onaylanmıştır
 • Teknisyenlerimiz makineleri tamir etmekten daha fazlasını yapar – daha iyi çalışma ve sonuçlar için yararlı bilgiler ve rehberlik sağlarlar
 • Küresel destek ağımız, 114 yıllık endüstri bilgisi ve teknik uzmanlığa dayanmaktadır.
 • Nilfisk servis hizmetleri konusunda firmamızdan güvenle destek alabilirsiniz.

Nilfisk Servislerine Buadan Ulaşabilirsiniz

NILFISK YEDEK PARÇA  IVB 995 Atex Zone 22

Hortum Süpürge
Nozul
Vac Nozulu Sabit
Filtrele
Özel Filtre
Sistem 50 Vac Zemin Nozulu
Sistem TİP 22 (ATEX) Hortumlu Elektrikli Süpürge
Sistem TİP 22 (ATEX) Tüp / Nozul
Sırt çantası
Atık Torbası
Emniyet Filtresi Torbası
Vakum Aksesuar Seti
Egzoz Hava Kollektörü

 

PATLAMADAN KORUNMA DÖKÜMANI – ATEX NEDİR?

Patlamadan korunma Yönetmeliği işyerinde bulunan çalışanların olası bir patlama anında yapılması gerekenleri ve patlama meydana gelmemesi için yapılması gerekenleri belirten belgeler toplamıdır. Bu belgelerde çalışanların sağlık ve güvenliği esas alınmıştır. ATEX, Fransızca “ATmosphéres EXplosives” kelimelerinin ilk hecelerinin birleşiminden oluşmuş bir kelimedir. ATEX sertifikası parlayıcı ve kolay yanıcı ortamlarda kullanılan ürünlerin yapıldığı yer için alınan uluslararası bir sertifikadır.

 

ATEX – EXPROOF

MUHTEMEL PATLAYICI ORTAMDA KULLANILAN TEÇHİZAT VE KORUYUCU SİSTEMLER

‘’Explosive’’ ve ‘’Atmosphere’’ kelimelerinin kısaltması olan, ATEX olarak da bilinen Muhtemel Patlayıcı Ortamda Kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler ile İlgili Yönetmelik (2014/34/AB), ürünlerin aşırı şartlar altında göstermesi gereken tepkileri ve karşılaması gereken gereklilikleri belirlemektedir. 2014/34/AB Yönetmeliği ülkemizde 30 Haziran 2016’ta Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi ve uygulanmaya başladı.

Artık her türlü işletmede proses güvenliği büyük önem taşımaktadır. Bu yüzdendir ki, prosesin güvenliği ile ilgili çok sayıda teknik düzenleme mevcuttur. Güvenlik yönetim sistemleri, SEVESO, ATEX 137 Patlayıcı Ortamların Tehlikelerinden Çalışanların Korunması Hakkında Yönetmelik ve 2014/34/AB Muhtemel Patlayıcı Ortamda Kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler hakkındaki bu yönetmelikler proses güvenliğini sağlamak için oluşturulmuş yönetmelikler bütünün birer parçalarıdır.

ATEX’i temelde ikiye ayırmak mümkündür. Bunlardan ilki, 2014/34/AB yönetmeliği kapsamında gerçekleştirilen ürün güvenliği ile ilgili belgelendirme ve ürünün CE ve Exproof markalanması üzerine yapılan çalışmalardır. İkincisi ise yönetmeliğin adından da anlaşılacağı üzere patlayıcı ortamlarda çalışan personelin olası tehlikelerden korunması için alınması gereken önlemler ile ilgilenmektedir. Szutest olarak her iki alanda da hizmet sunabilmekteyiz.

2014/34/AB Muhtemel Patlayıcı Ortamda Kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler ile ilgili yönetmelik, bu teçhizat ve sistemlerin yanı sıra, patlayıcı ortamlar dışındaki amaçlar için kullanılan ancak patlama tehlikelerine karşı teçhizatın ve koruyucu sistemlerin emniyetli çalışması için gerekli olan veya buna katkı sağlayan cihazları, kumanda cihazları ve ayarlama donanımlarını da kapsamaktadır.

Ek bilgi

Kullanım Alanları

Elektirik Süpürgesi Vakum Makineleri, Hastane, Avm, Cami, Ofis, Plaza, İşyeri, Hava Alanı, Belediye

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nilfisk IVB 995 Atex Zone 22” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir