Nilfisk SC50 zemin Makinesi

1 Aralık 2020 0 ile admin

Liberty Nilfisk SC50 ve Liberty Niilfisk SC60 otonom zemin temizlik robotları
Otonom teknolojisinde dünyanın en önde gelen yazılım geliştiricileriyle tasarlanan makineler, en zaman alıcı işlerin daha az çaba ve daha etkili biçimde yapılmasını sağlayarak temizlik personelinizin daha fazlasını yapmasına yardımcı olur. Liberty SC50 ve SC60, trafiğin yüksek olduğu depolar ve havalimanlarından okullara ve süpermarketlere kadar her alanda kendi başına çalışarak zeminlerin günün her anında temiz ve güvenli kalmasını sağlar.

Liberty ürün serisi, anlaşılır programlama, kolay çalıştırma ve izlenebilir performans verileri ile tanımlanabilir. Tüm bu özellikler sayesinde temizlik ekibinize sorunsuz biçimde entegre olur ve en düşük düzeyde gözetimle üretkenliğinizi artırır. Otonom sistemler, manuel çözümlerimiz ile benzer bir şekilde güvenilir, endüstri lideri Nilfisk temizlik teknolojileriyle desteklenir.

Dolayısıyla eğer daha akıllı bir temizlik standardına geçiş yapmaya hazırsanız Liberty SC50 ve SC60 hizmetinizdedir.

MAKİNELERİ ÇALIŞIRKEN İZLEYİN

Liberty SC50’ı günlük ortamlarda deneyimleyinHavalimanları

Dünyanın en yoğun trafikli kapalı alanlarında tehlikesiz zemin temizliği


Okullar


Daha az operatör çalışması gerektiren, daha temiz, daha sağlıklı eğitim ortamları


Alışveriş merkezleri


Daha kusursuz sonuçlarla daha yüksek standartların gereksinimlerini karşılayın

TEKNİK SERVİS

Bir makineden fazlası

Birinci sınıf temizlik kalitesi ve teknolojisinin yanı sıra, SC50 makine ile birlikte gelen kapasamlı servis sözleşmesine sahiptir. Tam korumalı servis paketi sayesinde makineniz periyodik incelenir ve özelleşmiş servis ekiplerine dilediğinizde ulaşırsınız.

7/24 ulaşılabilir destek hattı ile SC50 ürün bilgisi, kullanım ve bakıma yönelik tekniklerin yer aldığı online portal işinize ve ekiplerinizin başarısına katkıda bulunur.

Daha fazla alanı, daha hızlı temizler

Zemin temizlik makineniz kendi kendini yönlendirebilse ne kadar daha fazla iş yapabilirsiniz?

Nilfisk Liberty SC50 ve SC60, tek şarjla saatlerce otonom temizlik yaparken, personelinize insan müdahalesi gerektiren daha önemli işleri yapması için zaman kazandırır. Makineler, aynı zamanda en etkili temizlik rotalarını otomatik olarak belirler ve her seferinde bu rotayı tekrarlar. Her gün daha fazla alanı daha kısa sürede ve daha düşük maliyetle temizleyebilirsiniz. Ayrıca Liberty robotik zemin temizlik makinenizin bir sonraki göreve geçme zamanı geldiğinde bir mesaj alırsınız. Dolayısıyla makinenin çalışmadığı gereksiz sürelerle uğraşmak zorunda da kalmazsınız.