Nilfisk iş sürekliliği durumu ve planları

1 Aralık 2020 0 ile admin

Nilfisk Haberler

Mevcut COVID-19 salgını, birçok müşterimizi ve faaliyet gösterdiğimiz çeşitli pazarları etkileyerek dünya çapında yükselmeye devam ediyor.
Bu beyanla Nilfisk Servis, bu zorlu dönemde müşterilerimize çözümler ve hizmetler sunma taahhüdümüzü vurgulamak istiyoruz. Ayrıca, faaliyetlerimiz üzerindeki etkiyi en aza indirmek için işimiz genelinde uyguladığımız önlemlere genel bir bakış sunmak istiyoruz. Bu, yerel yönetim yönergelerine uygun şekilde sorumlu davranmayı, tüm çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı ve müşterilerimizi desteklemeye devam etmeyi içerir.

Nilfisk
Nilfisk Servis Yedek Parça

Üretim ve Tedarik:


12 Mart’taki bilgilerimize dayanarak, teslimat yeteneğimiz üzerinde önemli bir etki görmüyoruz. Bazı tedarikçilerimiz arasında kapasite azalması nedeniyle sınırlı sayıda varyantta hafif bir gecikme görebiliriz, ancak genel olarak tüm üretim ve dağıtım tesislerimiz faaliyetlerine devam etmektedir. Buna Çin’deki üretim tesisimiz, İtalya’daki üretim tesisimiz ve Avrupa, ABD ve Çin’deki dağıtım merkezlerimiz dahildir.
Malların devam eden üretim ve dağıtımını sağlamak için üretim ve dağıtım tesislerimizde kapsamlı güvenlik önlemleri uyguladık. Bu, katı acil durum planlarını, hiçbir sitede harici ziyaretçinin bulunmamasını ve etkili virüs koruması konusunda tüm çalışanlara sürekli eğitim ve iletişimi içerir.
Satış ve Servis:
Tüm tesislerimiz ve ofislerimiz ile tarlalarda çalışan çalışanlarımız için yerel yönetim tavsiyelerini yakından takip ediyoruz. Bazı pazarlarda şu anda Satış ve Servis bölümündeki çalışanlarımız için hiçbir etki görmüyoruz. Diğer pazarlarda, yetkililerin fiziksel toplantıları sınırlandırmaya teşvik ettiği gibi Satış ekiplerimiz giderek artan oranda evden veya ofisten çalışıyor.
Bununla birlikte, tüm pazarlarda telefon, Skype veya diğer dijital çözümler kullanılarak toplantılar yapılmaya devam edilebilir ve yerel otorite yönergelerine uygunsa ürün tanıtımları sunmaya da devam edebiliriz.
Servis ekiplerimiz gerektiğinde ve mümkün olduğu kadar müşterilere hizmet vermeye devam edecektir. Tüm servis teknisyenleri, gerekli hijyen önlemlerini nasıl gösterecekleri konusunda eğitilmiş ve müşteriye özel herhangi bir kılavuz olması durumunda, bir servis ziyareti öncesinde önceden aramaları gerektiği konusunda bilgilendirilmişlerdir.
Daha fazla bilgi:
Bu açıklama ile Nilfisk‘e güveninizi vermeye devam eden müşterilerimize teşekkür etmek istiyoruz. Müşterilerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz ve mevcut durumda önemli değişiklikler görürsek bu bildirimi güncelleyeceğiz.
Herhangi bir sorunuz varsa veya daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Nilfisk’teki irtibat kişinize ulaşmanızı öneririz. Bu özel durumda sorularınızı cevaplamak ve anlayışınızı rica etmek için elimizden geleni yapacağız.