Nilfisk Müşteri Hizmetleri

Nilfisk Müşteri Hizmetleri

Nilfisk Çağrı Merkezi

Nilfisk, ticari kullanımlar için tasarlanmış Profesyonel ürün kategorisinde sunulan servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyor.

YETKİLİ SERVİSLER Aşağıdaki seçenekleri kullanarak, size en yakın yetkili servisimize erişebilir, gerekli tüm bilgilere ulaşıp iletişime geçebilirsiniz. Nilfisk hizmeti almak için Nilfisk Çağrı Merkezi (0212) 635 50 74   numaralı Nilfisk Çağrı Merkezi Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Nilfisk Çağrı Merkezi
Nilfisk Garantili ürünleriniz için Çağrı Merkezi

Nilfisk servisi

Profesyonel temizlik makineleriyle mi çalışıyorsunuz? O zaman makine filonuzun her zaman kullanıma tam olarak hazır olduğundan emin olmanız gerekir. İşte bu yüzden, sadece makinelerden fazlasını size sunan bir iş ortağına ihtiyaç duyarsınız: güvenilir Nilfisk temizlik makineleri ve temizlik maddeleri, gelişmiş teknolojiler, uzman görüşleri ve eğitim son derece önemlidir. Tek kelime ile: Nilfisk Müşteri Hizmetleri. Size güven veren bir servis hizmetidir.

Servis Listesi ulaşmak iin tıklayınız.

  • Türkiye’de Geniş servis ağı
  • Her yıl yaklaşık 30 gün servis eğitimi
  • Dünya çapında 1,900′ den fazla ürün modeline servis hizmeti vermekteyiz

Nilfisk Yedek Parça

Nilfisk markalı ürünler diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bazı zamanlarda arızalara yol açabilir. Bu arızaların çözülmesi için ise profesyonel kişilerden destek alınması arızaların giderilmesi için son derece önemlidir. nilfisk Çağrı Merkezi hizmeti sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman uzman olan ve gerekli donanımlara sahip olan firmaları seçmeniz üründe aynı arızaların tekrar etmemesi açısından son derece önemlidir.

Temizlik Makineleri modelleri ile ön plana çıkan Nilfisk markasının Ürünleri arasından size en uygun olan tercihi yapmanız önemlidir. Pek çok farklı markanın ürünlerinde yaşanan sorunlarla karşılaşabileceğiniz bu ürünler için Nilfisk servisi hizmetlerinden yararlanmayı deneyebilirsiniz.

Nilfisk Arızaları Neden Olur?

Nilfisk markalı ürünler pek çok farklı sebebe bağlı olarak arıza yapabilir. Arızaların yaşanması genellikle elektrik akımından kaynaklıdır ya da kullanıma bağlı olarak yaşanan sorunlara bağlıdır. Herhangi bir sebepten dolayı sorun yaşadığınız zaman Nilfisk teknik servisi hizmetlerinden yararlanmanız tavsiye edilmektedir.

Nilfisk Teknik Servisi Seçiminin Püf Noktaları

Nilfisk özel servisi hizmetleri sunan firmalar ile çalıştığınız zaman yaşanan arızaların kısa süre içerisinde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Sunulan hizmet sonrasında garanti veren Nilfisk teknik servislerini de tercih ettiğiniz zaman geleceğe yönelik daha iyi bir çözüm üretmiş olursunuz.

Nilfisk teknik servislerinin uzman ve tecrübeli ekibe sahip olması uzun vadede avantajlı duruma geçebilmenizi sağlar. Aksi takdirde uygulanan işlemlerden pek fazla verimlilik alınamaz ve aynı arıza kendisini tekrar etmeye başlayabilir. Ayrıca firmanın yedek parça olarak orijinal ürünlere yer açması da önemlidir. Kalitesiz yedek parçalar ile tamirat yapan firmaları seçerseniz ürününüzde kalıcı hasar meydana gelebilir. Nilfisk ürünlerinizin ilk günkü performansı ile çalışmasını istiyorsanız ve sorunların giderilmesini istiyorsanız sizler de Nilfisk teknik servisi seçimlerinizde bu detaylara dikkat ederek hareket etmelisiniz.