Nilfisk SW8000 Binicili Süpürme Makinesi

Açıklama

Nilfisk SW8000 Binicili Süpürme Makinesi

Yan fırçaları ile birlikte 2 metrelik bir süpürme genişliğine sahip, yenilikçi DustGuard (TM) sistemi sayesinde yan fırçaların etrafında çok ince ve yoğun bir su bulutu yaratmak suretiyle mükemmel bir toz kontrolü sunan Nilfisk’in en yeni süpürücüsü.  Tüm üst yüzeylerin polietilen olması dolayısıyla paslanma derdi yoktur.

Nilfisk SW8000 Binicili Süpürme Makinesi Teknik Servisi

Sizi hayal kırıklığına uğratmayacak profesyonel temizlik

SW8000, sizi en gelişmiş ve yenilikçi endüstriyel sınıf binek süpürücülerin sürücü koltuğuna oturtur. Olağanüstü 2 metre genişliğindeki süpürme yolu ile SW8000, otoparklar, depolar ve fabrika zeminleri gibi geniş alanları süpürmenizi ve temizlemenizi sağlar.

Ve size, geleneksel bir süpürme makinesinin harcadığı sürenin yalnızca bir kısmını alacaktır. Yenilikçi DustGuard ™ sisleme sistemi, daha temiz bir ortam bırakarak yolunuzdaki her türlü tozu verimli bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. SW8000, daha iyi güvenlik özellikleri, daha kolay operatör kontrolü, basit bakım ve daha iyi performans, güvenilirlik ve daha düşük toplam temizlik maliyeti sağlayan işlev özellikleri gibi sizin için önemli olan ayrıntılara dikkat edilerek tasarlanmıştır.

4 silindirli dizel motor ve LPG arasında seçim yapın.
  • Buğulanan nozullara sahip benzersiz DustGuard ™ özelliği, ön ve yan süpürgelere ince bir nem sisi püskürterek daha temiz bir ortam için havadaki tozu etkin bir şekilde kontrol eder.
  • 1.3 metrelik ana süpürge, sektördeki en geniş süpürge olup size daha iyi performans ve daha hızlı temizlik sağlar.
  • Yan süpürgeler ile SW8000’in toplam temizleme genişliği 2 metredir.
  • Güçlü polietilen kaplamalar, yüksek sürüş koruması ve hatta emici tümsekler sunar. Aynı zamanda Nilfisk’in çevre bilinci politikası doğrultusunda tamamen geri dönüştürülebilirl

Nilfisk SW8000 Binicili Süpürme Makinesi Yedek Parça

Nilfisk Yedek Parça

Öncelikli olarak tercih etmiş olduğunuz  Nilfisk SW8000 Binicili Süpürme Makinesi  kaliteli temizlik makinesi için sizi tebrik etmemiz gerek. Bu şekilde tedarik ettiğiniz kaliteli temizlik makineleri yedek parça fiyatları çok daha kaliteli ve orijinal seçeneklerden karşınıza çıkıyor. Mesafe farkı olmadan güvenli ulaşım için düzenli adım atmadan önce Nilfisk SW8000 Yedek Parça fiyatları konusunda firmamız sizin için neler hazırlamış? Gelin, birlikte görelim ve inceleyelim;

Nilfisk Yedek Parça Çeşitleri

Çok iddialı çalışmalar yaptığımız için sayfalar boyu sizin için mükemmel nilfisk yedek parça  ile mükemmel ürün seçenekleri hazırlamış durumdayız. Güvenilir ve aynı zamanda kaliteli olduğundan kesinlikle emin olacağınızı alternatifleri sizin için büyük bir dikkatle hazırlamaya devam ediyoruz. Orijinal ve kaliteli bir nilfisk yedek parça fiyatları ile bakım seti özellikle tırnaklı tip modelleri aracınız için bulunmaz bir fırsat olarak bu sayfalarda sunuluyor. Zemin Temizliği ve cila makineleri düşünülerek bu sayfalara yerleştirilmiş olan temizlik  makinesi motr, Vakum Makinesi motoru, nozul lastiği, Nilfisk yedek parça fiyatları sizin için her zaman önemini korumak zorundadır.

Nilfisk Yedek Parça Fiyatları

İnanılmaz derecede kampanyalı fiyatlar yarı yarıya denilecek boyutlarda indirimler sizi burada bekliyor. Kalitesinden ve orijinal yapısından kesinlikle emin olabileceğiniz nilfisk yedek parça fiyatları ile ürün seçenekleri ücretsiz kargo avantajlarıyla beraber burada. Sağlıklı ulaşım unsuru olan kaliteli seçenekler güvenilir olduğu kadar uygun fiyatlarıyla beraber şaşırtıcı bir fırsat oluşturuyor. Nilfisk yedek parça, fiyatları uygun ve kargo ücreti olmadan alışveriş için iyi bir fırsat oluşturuyor.

Nilfisk SW8000 Nozul Lastiği

Nilfisk SW8000 Cila Fırçası

Nilfisk SW8000 Sert Zemin Fırçası

Nilfisk SW8000 Sürüş Motoru

SW8000 LPG (4 silindir, 56 hp motor)
SW8000 Dizel (4 silindir, 36 hp motor)

Orta fırça Proex-telli
Yan fırça PPL
cep filtre
cep filtre (suya dayanıklı)
panel filtre
sesli geri vites uyarısı
spreyleme montaj kiti
sol yan fırça montaj kiti
cep filtre montaj kiti

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nilfisk SW8000 Binicili Süpürme Makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir