Nilfisk SW250 Yer Süpürme Makinesi

Açıklama

Nilfisk SW250 Yer Süpürme Makinesi

El ile süpürmeye nazaran 5 kat hızlı çözüm. SW250 arkasından yürünen bir süpürücüdür. Geçiş sınırlı ve dar alanlar için idealdir. Kağıt, yaprak, hatta küçük çivi-vida, içecek kutusu, şişe mantarı, izmarit gibi çöpleri toplar. Dış alanda kullanılabildiği gibi iç alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir

Nilfisk SW250 Yer Süpürme Makinesi Teknik Servisi

Aküler ve kablolar olmadan, sadece itme gücüyle zeminleri süpürün

Tesislerinizi müşteriler ve çalışanlar için iyi ve çekici durumda tutmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. SW200 ve SW250 modelleri, açık alanlarda ve kapalı mekanların katlarında etkileyici bir performans sunar. Çalı süpürgesi ile yapılan temizliğe kıyasla, toz, kir, kum, çivi, cıvata, sigara izmartini 6 kat daha hızlı süpürür ve haznesine atar.

Küçük boyutlu ve hafif olduğundan, dar ve sıkışık alanlarda SW250’yi çok rahat kullanabilirsiniz. Makine, kullanıcı tarafından ileri itildiğinde ortasındaki süpürme fırçası, dişli sistem tarafından döndürülür ve neredeyse sıfır ses seviyesi ile süpürme yapılabilir. Motor yoktur, bu nedenle gündüz saatlerinde etraftaki insanları rahatsız etmeden sessizce süpürme işi yapılabilir.

Konforlu bir çalışma için kullanıcının boy seviyesine göre makine ayarlanabilir ve tutma kolları elleri yormayan yumuşak malzemeden yapılmıştır. Makine üzerindeki filtre değişmesi gerektiğinde veya hazne boşaltılması gerektiğinde hiç zorlanmazsınız, çünkü oldukça hafiftir ve rahat taşınabilir. Kısa zamanda çok iş yapan süpürücü Nilfisk SW250, küçük fabrikalarda, otoparklarda, alışveriş merkezlerinde, okullarda, atölyelerde, otobüs / tren istasyonlarında ve ofis dışı binalar ve buna benzer birçok alan için ideal bir seçimdir.

• Mükemmel süpürme performansı elde etmek için ortadaki fırçadan doğrudan hazneye kirleri atar
• Uzun süre süpürme yapılabilir: Büyük çöplerin el ile içine atılması veya çöp kutularının el ile hazneye boşaltılması vb. yapılabilir. 38 litrelik geniş hazne.
• Kolay manevra yapar: Büyük iz yapmayan tekerleri makineyi itmeyi ve sağa sola çevirmeyi kolaylaştırır
• Tozun haznede tutulması: Tozutmanın minimuma inmesi için dahili filtreye sahiptir
• Dış mekanlarda kullanım için sağlam ve uygundur: Paslanmaya karşı dayanıklıdır
• Düşük bakım masrafı: Dişli ve kayış tahrikli basit mekanik yapı. Motor ve akü olmadığından bakım maliyetleri düşüktür
• Kol, kullanıcı boyuna göre ayarlanabilir (3 konum)
• Dik konumda depoya kaldırdığınızda veya duvara asmış olsanız bile hazne devrilmeden makine üzerinde kalır

Nilfisk SW250 Yer Süpürme Makinesi Yedek Parça

Nilfisk Yedek Parça

Öncelikli olarak tercih etmiş olduğunuz Nilfisk SW200 Yer Süpürme Makinesi  kaliteli temizlik makinesi için sizi tebrik etmemiz gerek. Bu şekilde tedarik ettiğiniz kaliteli temizlik makineleri yedek parça fiyatları çok daha kaliteli ve orijinal seçeneklerden karşınıza çıkıyor. Mesafe farkı olmadan güvenli ulaşım için düzenli adım atmadan önce Nilfisk Yedek Parça fiyatları konusunda firmamız sizin için neler hazırlamış? Gelin, birlikte görelim ve inceleyelim;

Nilfisk Yedek Parça Çeşitleri

Çok iddialı çalışmalar yaptığımız için sayfalar boyu sizin için mükemmel nilfisk yedek parça  ile mükemmel ürün seçenekleri hazırlamış durumdayız. Güvenilir ve aynı zamanda kaliteli olduğundan kesinlikle emin olacağınızı alternatifleri sizin için büyük bir dikkatle hazırlamaya devam ediyoruz. Orijinal ve kaliteli bir nilfisk yedek parça fiyatları ile bakım seti özellikle tırnaklı tip modelleri aracınız için bulunmaz bir fırsat olarak bu sayfalarda sunuluyor. Zemin Temizliği ve cila makineleri düşünülerek bu sayfalara yerleştirilmiş olan temizlik  makinesi motr, Vakum Makinesi motoru, nozul lastiği, Nilfisk yedek parça fiyatları sizin için her zaman önemini korumak zorundadır.

Nilfisk Yedek Parça Fiyatları

İnanılmaz derecede kampanyalı fiyatlar yarı yarıya denilecek boyutlarda indirimler sizi burada bekliyor. Kalitesinden ve orijinal yapısından kesinlikle emin olabileceğiniz nilfisk yedek parça fiyatları ile ürün seçenekleri ücretsiz kargo avantajlarıyla beraber burada. Sağlıklı ulaşım unsuru olan kaliteli seçenekler güvenilir olduğu kadar uygun fiyatlarıyla beraber şaşırtıcı bir fırsat oluşturuyor. Nilfisk yedek parça, fiyatları uygun ve kargo ücreti olmadan alışveriş için iyi bir fırsat oluşturuyor.

Nilfisk SW250 Nozul Lastiği

Nilfisk SW250 Cila Fırçası

Nilfisk SW250 Sert Zemin Fırçası

Nilfisk SW250 Motoru

Nilfisk SW250 Sürüş Motoru

SW200 920
SW250 920
Yan Fırça (SW250’de2 adet kullanılır)
Ana fırça

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nilfisk SW250 Yer Süpürme Makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir