Nilfisk SC2000 Yer Bakım Makinesi

Açıklama

Nilfisk SC2000 Yer Bakım Makinesi

SC2000 modeli, kompakt ölçüleri ile iticili bir zemin bakım makinesinin ölçülerine ve binicili bir makinenin verimliliğine sahiptir. 70lt su tankı ile verimliliği yüksek iken akıllı anahtar sistemi ile  kullanım kolaylığı sağlar.

Nilfisk SC2000 Teknik Servisi

SC2000 53 B En Kompakt Binicili Model

Nilfisk SC2000; ofisler, süpermarketler, spor merkezleri, restoranlar, oteller, hastane ve okullar için doğru bir tercihtir. Ortalama iticili bir makineye göre yaklaşık %50 daha hızlı sürüş kabiliyeti(6km/h) ile temizlik maliyetlerinizi azaltır.

Kompakt boyutları sayesinde yüksek manevra kabiliyetine sahiptir. Sessiz mod özelliği sayesinde, çalışmanın ve işlerin devam ettiği zamanlarda bile sessiz bir şekilde çalışmaya devam edebilir. 70 litre tank kapasitesi ile hazneyi tekrardan doldurmadan 120 dakika boyunca temizlik yapabilirsiniz.

  • Kullanımı kolay. Sadece üzerine çıkın ve temizlik tuşuna basın.
  • Anlaşılır ve kullanıcı dostu kontrol paneli
  • 44 lt su tankı ve elektronik su akış kontrolü ile 1 tankla 75 dk’ya kadar durmaksızın temizlik
  • Düşük ses seviyesi ve sessiz temizlik modu sayesinde sese hassas alanlarda gün içerisinde temizlik
  • 3,5 saate kadar akü ömrü ve opsiyonel dahili şarj cihazı ile yüksek verimlilik
  • Opsiyonel Ecoflex sistemi

Nilfisk SC2000 Yer Bakım Makinesi Yedek Parça

Nilfisk Yedek Parça

Öncelikli olarak tercih etmiş olduğunuz Nilfisk SC2000 Yer Bakım Makinesi  kaliteli temizlik makinesi için sizi tebrik etmemiz gerek. Bu şekilde tedarik ettiğiniz kaliteli temizlik makineleri yedek parça fiyatları çok daha kaliteli ve orijinal seçeneklerden karşınıza çıkıyor. Mesafe farkı olmadan güvenli ulaşım için düzenli adım atmadan önce Nilfisk Yedek Parça fiyatları konusunda firmamız sizin için neler hazırlamış? Gelin, birlikte görelim ve inceleyelim;

Nilfisk Yedek Parça Çeşitleri

Çok iddialı çalışmalar yaptığımız için sayfalar boyu sizin için mükemmel nilfisk yedek parça  ile mükemmel ürün seçenekleri hazırlamış durumdayız. Güvenilir ve aynı zamanda kaliteli olduğundan kesinlikle emin olacağınızı alternatifleri sizin için büyük bir dikkatle hazırlamaya devam ediyoruz. Orijinal ve kaliteli bir nilfisk yedek parça fiyatları ile bakım seti özellikle tırnaklı tip modelleri aracınız için bulunmaz bir fırsat olarak bu sayfalarda sunuluyor. Zemin Temizliği ve cila makineleri düşünülerek bu sayfalara yerleştirilmiş olan temizlik  makinesi motr, Vakum Makinesi motoru, nozul lastiği, Nilfisk yedek parça fiyatları sizin için her zaman önemini korumak zorundadır.

Nilfisk Yedek Parça Fiyatları

İnanılmaz derecede kampanyalı fiyatlar yarı yarıya denilecek boyutlarda indirimler sizi burada bekliyor. Kalitesinden ve orijinal yapısından kesinlikle emin olabileceğiniz nilfisk yedek parça fiyatları ile ürün seçenekleri ücretsiz kargo avantajlarıyla beraber burada. Sağlıklı ulaşım unsuru olan kaliteli seçenekler güvenilir olduğu kadar uygun fiyatlarıyla beraber şaşırtıcı bir fırsat oluşturuyor. Nilfisk yedek parça, fiyatları uygun ve kargo ücreti olmadan alışveriş için iyi bir fırsat oluşturuyor.

SC2000 Nozul Lastiği

SC2000 Cila Fırçası

SC2000 Sert Zemin Fırçası

SC2000 Motoru

SC2000 Sürüş Motoru

SC2000 53 B
fırça Prolene (PPL)
fırça (sert)
PED TUTUCU 530mm (yeni)
akü 12V 110A sulu (n°2)
akü jel 12V 105A (n°2)
akü şarj cihazı 24V 15Ah (sulu ve jel aküler için)
Silici lastik kiti PU
Operatör anahtarı GRİ
Superuser anahtarı SARI

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nilfisk SC2000 Yer Bakım Makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir