Nilfisk SC 6500 Binicili Yer Bakım Makinası

Açıklama

Nilfisk SC 6500 Yer Bakım Makinesi

Nilfisk SC 6500 serisi kendi sınıfındaki tüm makinelerden daha fazla seçenek sunar. 100cm ve 130cm’lik değiştirilebilir disk ve silindirik fırça platformlarına sahiptir. Silindirik modellerde yan fırçalar raf ve duvar kenarlarının ayrıca süpürülmesine gerek bırakmaz. Arka silici başlıklar dönüşlerde suyun 100% emilimini garanti eder ve yolu tamamen kuru ve emniyetli bırakır. Opsiyonel Ecoflex deterjan ve sudan büyük tasarruf sağlar ve her şartta doğru deterjan konsantrasyonunu garanti eder. 265 litrelik solüsyon tankı ve 9 km/saat’lık hızıyla zamanınızı en karlı ve verimli şekilde kullanmanızı sağlar. “Çekiş Kontrol Sistemi” çalışma şartlarına en uygun şekilde çekişi ayarlar.

ir.

Nilfisk SC 6500 Teknik Servisi

Geniş alan temizliği için dayanaklı tercihiniz

Nilfisk SC6500, geniş zeminlerin ve kapalı alanların fırçalanması ve kurutulması için oldukça verimli bir makinedir. Eşsiz Ecoflex sistemi dahil olmak üzere sınıfındaki en iyi temizleme performansını sunar. Personel için kullanımı kolay olan – zorlu temizlik görevleri için bile – SC6500 büyük süpermarketler, depolar, havaalanları, park alanları, gıda endüstrileri ve ağır endüstriler için idealdir.

SC6500, 2 fırçalama genişliği ve her iki genişlik için silindirik veya disk yıkayıcı arasında seçim sunan 4 farklı versiyonda mevcuttur. Sonuç, temizlik performansı söz konusu olduğunda sınıfında eşi benzeri olmayan bir makinedir. Geniş alanları temizlerken yüksek üretkenlik ihtiyacı, SC6500’ün birçok avantajı ile karşılanmaktadır. 1300 mm’ye kadar fırçalama genişliğine sahip olup, 265 litre su deposu kapasitesi, operatörün tekrar doldurmadan önce 1,5 saat çalışmasına olanak sağlar. Ayrıca üretkenliğe katkıda bulunan, yüksek çalışma hızına sahip AC çekiş ünitesidir. Aynı zamanda, gürültü seviyesi önemli ölçüde düşüktür ve bu da gürültüye duyarlı alanlarda çalışmayı sağlar. Daha da önemlisi, yeni motor bakım gerektirmediği ve yüksek kaliteli bir şanzımana sahip olduğu için toplam sahip olma maliyeti azalır.

Yüksek verimlilik sağlayan 1300 mm’ye kadar fırçalama genişliği 265 litrelik su haznesi kapasitesi, operatörün yeniden doldurmadan önce 1,5 saat çalışmasını sağlar. Güçlü bir vakum motoruyla sağlanan yüksek fırça basıncı ve etkili kurutma. AC çekiş ünitesi, motor bakım gerektirmediğinden ve yüksek kaliteli bir dişli kutusuna sahip olduğundan toplam sahip olma maliyetini düşürür. Gürültüye duyarlı alanlarda ve gece çalışmayı sağlayan düşük gürültü seviyesi. OneTouch kontrolü, SC6500’ü sürmeyi ve kontrol etmeyi kolaylaştırır. Ecoflex sistemi, geniş alanları temizlerken gerekli olan su ve deterjandan tasarruf ederek maliyeti düşürmektedir

Nilfisk SC 6500 Yer Bakım Makinesi Yedek Parça

Nilfisk Yedek Parça

Öncelikli olarak tercih etmiş olduğunuz Nilfisk SC 6500 Yer Bakım Makinesi  kaliteli temizlik makinesi için sizi tebrik etmemiz gerek. Bu şekilde tedarik ettiğiniz kaliteli temizlik makineleri yedek parça fiyatları çok daha kaliteli ve orijinal seçeneklerden karşınıza çıkıyor. Mesafe farkı olmadan güvenli ulaşım için düzenli adım atmadan önce Nilfisk Yedek Parça fiyatları konusunda firmamız sizin için neler hazırlamış? Gelin, birlikte görelim ve inceleyelim;

Nilfisk Yedek Parça Çeşitleri

Çok iddialı çalışmalar yaptığımız için sayfalar boyu sizin için mükemmel nilfisk yedek parça  ile mükemmel ürün seçenekleri hazırlamış durumdayız. Güvenilir ve aynı zamanda kaliteli olduğundan kesinlikle emin olacağınızı alternatifleri sizin için büyük bir dikkatle hazırlamaya devam ediyoruz. Orijinal ve kaliteli bir nilfisk yedek parça fiyatları ile bakım seti özellikle tırnaklı tip modelleri aracınız için bulunmaz bir fırsat olarak bu sayfalarda sunuluyor. Zemin Temizliği ve cila makineleri düşünülerek bu sayfalara yerleştirilmiş olan temizlik  makinesi motr, Vakum Makinesi motoru, nozul lastiği, Nilfisk yedek parça fiyatları sizin için her zaman önemini korumak zorundadır.

Nilfisk Yedek Parça Fiyatları

İnanılmaz derecede kampanyalı fiyatlar yarı yarıya denilecek boyutlarda indirimler sizi burada bekliyor. Kalitesinden ve orijinal yapısından kesinlikle emin olabileceğiniz nilfisk yedek parça fiyatları ile ürün seçenekleri ücretsiz kargo avantajlarıyla beraber burada. Sağlıklı ulaşım unsuru olan kaliteli seçenekler güvenilir olduğu kadar uygun fiyatlarıyla beraber şaşırtıcı bir fırsat oluşturuyor. Nilfisk yedek parça, fiyatları uygun ve kargo ücreti olmadan alışveriş için iyi bir fırsat oluşturuyor.

SC 6500 Nozul Lastiği

SC 6500 Cila Fırçası

SC 6500 Sert Zemin Fırçası

SC 6500 Motoru

SC 6500 Sürüş Motoru

SC6500 1100D Disk
SC6500 1100C Silindirik
SC6500 1300D Disk
SC6500 1300C Silindirik
akü jel 36V 420A
akü sulu 36V 480A
akü şarj cihazı 36V 60Ah (sulu aküler için)
akü şarj cihazı 36V 80Ah (jel aküler için)
ped tutucu 17″ (n°3) (sadece BR 1300S)
ped tutucu 510mm (n°2) (sadece BR 1100S)
fırça Prolene 17″ (n°3) (sadece BR1300S)
fırça Prolene 510mm (n°2) (sadece BR1100S)
silindirik fırça PPL 40″ (n°2) (BR 1100 S C)
silindirik fırça PPL 48″ (n°2) (BR 1300 S C)
yan fırça (n°2)
ECOFLEX Kiti
ön far kiti
sürücü başüstü koruma kiti
Silici lastik kiti
Uyarı tepe lambası

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nilfisk SC 6500 Binicili Yer Bakım Makinası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir