Nilfisk Pendik Servisi İstanbul

Açıklama

Nilfisk Pendik Servisi

Yenilikçi Ve uzman ürünler sunan Nilfisk Pendik Servisi, Alman menşeili üretimi gerçekleşetirilen kaliteli Nilfisk Servis Ve Yedek Parça sistemlerine sahiptir. Edüstriyel temizlik makineleri üretimi ile yola çıkan Nilfisk zaman içerisinde temizlik makineleri sektörüne damga vuran markalar arasında yer almıştır. Nilfisk Endüstriyel Temizlik Makineleri çözümünün yanında Ev tipi ürünler ilede ön plana çıkmaktadır. Dayanaklılığı ile bilinen Nilfisk ürünlerinin zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak arızalanması halinde Nilfisk servis hizmetlerine ihtiyaç ortaya çıkmaktadır.

Nilfisk Ürünlerinde ortaya çıkan her türlü arızada Nilfisk Pendik Servisi ailesi olarak En kaliteli hizmeti müşterilerimize sunabilmek için yola çıktık. Gelişmiş servis bilinciyle hareket eden firmamızda servis hizmetlerimizin etkinliğini ve başarısını artırabilmek için ekiplerimizin tamamı düzenli olarak nilfisk makinelerinin eğitimlerine tabi tutulmaktadır. Nilfisk Pendik Servisi işlemlerinde hatasız ve doğru servisi sunmak adına Nilfisk tarafından geliştirilen doğru teknik hizmet ve düzgün diyalog konularını genel ilkemiz olarak benimsemekteyiz. Bu bağlamda davranış, Kılık,Kıyafet, Yedek parça, bina ve yer, düzen, teknik donanım gibi Nilfisk markasının ön planda tuttuğu sistemleri hayata geçirerek periyodik bakım ve servis kontrolleri sağlamaktayız. Değişim sağladığımız parçalara 1 yıl garanti vermenin yanında haftanın 7 gün 24 saati ulaşabileceğiniz servis hizmetlerimiz ile en acil tamir ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hareket ediyoruz.

Nilfisk Pendik Bölgesi Servis

Nilfisk Pendik Servis hizmetlerinden faydalanmak için bizi arayabilir, dilerseniz arıza kaydınızı oluşturarak hemen hizmet alabilir, dilerseniz aklınaza takılan tüm sorular ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Güler yüzlü hizmet garatisi sunan firmamız alacağınız tüm hizmetler size özel kalite ile sunulmaktadır.

 

Nilfisk Pendik Tamirci

Nilfisk Pendik Tamir hizmetimiz tüm nilfisk arızalarında ve Nilfisk bakımlarında kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.Nilfisk arızalarını çözeblmek için Nilfisk ürünleri konusunda uzman, son çıkan cihazların tamamına hakim, eski cihazlar konusunda bilgili ve deneyimli Nilfisk Temizlik Makineleri Şişli Servis elemanlarımız bulunmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerde tüm parçalar 1 yıl firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nilfisk Pendik Servisi İstanbul” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir