Nilfisk Pedler Eco Brilliance

Açıklama

Nilfisk Eco Brilliance Pedler

Nilfisk Pedler Eco Brilliance Pedler zeminlerin içerisinde milyarlarca elmas parçacık bulunan ped ile mekanik olarak temizlenip bakımlarının yapılmasıdır.

Nilfisk Eco Brilliance Pedler günlük bakımda ve derin temizlikte kimyasal kullanımını ortadan kaldırır. Nilfisk Eco Brilliance Pedlerde bulunan mikroskobik elmas parçacıkları her tür yüzeyin temizlenmesini sağlar.

Yeşil renkli Nilfisk Eco Brilliance ped zemini parlatarak doğal parlaklık ve pürüzsüzlüğünü muhafaza eder.

Farklı renkteki pedler farklı ölçülerde elmas parçacıkları içerir.

PAD 13 330MM NILFISK ECO BRILLIANCE YEŞİL 2PCS
PAD 17 432mm NILFISK ECO BRILLIANCE KIRMIZI 2Pc
PAD 17 432mm NILFISK ECO BRILLIANCE MAVİ 2Pc
PAD 17 432mm NILFISK ECO BRILLIANCE SARI 2Pc

 

Nilfisk Yedek Parça

Öncelikli olarak tercih etmiş olduğunuzNilfisk FM400 H Cila Makinesi Yeni Nesil Hibrit Kombine Makine  kaliteli temizlik makinesi için sizi tebrik etmemiz gerek. Bu şekilde tedarik ettiğiniz kaliteli temizlik makineleri yedek parça fiyatları çok daha kaliteli ve orijinal seçeneklerden karşınıza çıkıyor. Mesafe farkı olmadan güvenli ulaşım için düzenli adım atmadan önce Nilfisk FM400 H Cila Makinesi Yedek Parça fiyatları konusunda firmamız sizin için neler hazırlamış? Gelin, birlikte görelim ve inceleyelim;

PAD 20 505mm NILFISK ECO BRILLIANCE MAVİ 2Pc
PAD 20 505mm NILFISK ECO BRILLIANCE SARI 2Pc
PAD 20 505mm NILFISK ECO BRILLIANCE YEŞİL 2Pc

Nilfisk Yedek Parça Çeşitleri

Çok iddialı çalışmalar yaptığımız için sayfalar boyu sizin için mükemmel nilfisk yedek parça  ile mükemmel ürün seçenekleri hazırlamış durumdayız. Güvenilir ve aynı zamanda kaliteli olduğundan kesinlikle emin olacağınızı alternatifleri sizin için büyük bir dikkatle hazırlamaya devam ediyoruz. Orijinal ve kaliteli bir nilfisk yedek parça fiyatları ile bakım seti özellikle tırnaklı tip modelleri aracınız için bulunmaz bir fırsat olarak bu sayfalarda sunuluyor. Zemin Temizliği ve cila makineleri düşünülerek bu sayfalara yerleştirilmiş olan temizlik  makinesi motr, Vakum Makinesi motoru, nozul lastiği, Nilfisk yedek parça fiyatları sizin için her zaman önemini korumak zorundadır.

PAD 17 432mm NILFISK ECO BRILLIANCE YEŞİL 2Pc
PAD 20 505mm NILFISK ECO BRILLIANCE KIRMIZI 2Pc

Nilfisk Yedek Parça Fiyatları

İnanılmaz derecede kampanyalı fiyatlar yarı yarıya denilecek boyutlarda indirimler sizi burada bekliyor. Kalitesinden ve orijinal yapısından kesinlikle emin olabileceğiniz nilfisk yedek parça fiyatları ile ürün seçenekleri ücretsiz kargo avantajlarıyla beraber burada. Sağlıklı ulaşım unsuru olan kaliteli seçenekler güvenilir olduğu kadar uygun fiyatlarıyla beraber şaşırtıcı bir fırsat oluşturuyor. Nilfisk yedek parça, fiyatları uygun ve kargo ücreti olmadan alışveriş için iyi bir fırsat oluşturuyor.

Nilfisk Yedek Parça Fiyat Listesi

PAD 13 330MM NILFISK ECO BRILLIANCE KIRMIZI 2PCS
PAD 13 330MM NILFISK ECO BRILLIANCE MAVİ 2PCS
PAD 13 330MM NILFISK ECO BRILLIANCE SARI 2PCS

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nilfisk Pedler Eco Brilliance” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir