Nilfisk IVB 7X- ATEX Z22

Nilfisk IVB 7X- ATEX Z22 Patlamaya karşı korumalı Süpürge Vakum Makineleri

Nilfisk IVB 7X- ATEX Z22, yüksek emiş gücüne sahip çok yönlü bir makinedir ve hem endüstri temizliği için kullanılabilir hem de üretim tesislerine entegre edilebilir.

Açıklama

Nilfisk IVB 7X- ATEX Z22

Güvenli ve hızlı profesyonel temizlik için onaylandı

IVB 7X M sınıfı, benzersiz EC tahrik motoru sistemi ile donatılmıştır. Bu, uzun yaşam süresi sağlar ve ATEX zone 22 alanlarında kullanım sağlar. IVB 7X, Bölge 22’de kullanım için ATEX direktifi 94/9 / EC’ye göre onaylanmıştır.

M sınıfı versiyonu yıkanabilir M-Class PET Fleece filtre elemanı ile donatılmıştır – Kolay ve ekonomik bakım. IVB 7 X, 70 l gibi özellikler sunar. paslanmaz çelik kap, eğin veya kaldırın! Ve sağlam bir çelik çerçeve. Bölge 22 A std’de St1, St2, St3 sınıfındaki toz için kullanılacak bir filtre torbası. Tehlikesiz ve ATEX OLMAYAN tozlar için kullanılacak toz torbası.

  • Toz sınıfı M ATEX Zone 22 onaylı güvenli elektrikli süpürge
  • tek fazlı elektrikli süpürge EC tahrik motoru teknolojisi, uzun ömür / ATEX uygulamaları
  • SoftStart: Nazik bir motor başlangıcı, başlangıç ​​akımını düşük tutar. Sınırlı elektrik sistemlerinde kolay çalıştırma için Otomatik Açma / Kapama. Elektrikli aletlerle kombinasyon halinde, elektrikli alet Tilt veya LiftOut kabının boşaltılmasını başlattığınızda veya durdurduğunuzda makine otomatik olarak başlar ve durur.
  • 70 litrelik paslanmaz çelik kap, çerçeve içinde kolayca eğilebilir veya boşaltmak için kaldırılabilir.

NILFISK SERVİSİ Nilfisk IVB 7X- ATEX Z22

IVB 7X- ATEX Z22 için eğitilmiş ve sertifikalı teknisyenlerin sunduğu en kaliteli hizmetin keyfini çıkarın

  • Üçüncü taraf teknisyenler, tüm küresel ağımızda tutarlı hizmet kalitesi sağlamak için Nilfisk İstanbul Servisleri tarafından onaylanmıştır
  • Teknisyenlerimiz makineleri tamir etmekten daha fazlasını yapar – daha iyi çalışma ve sonuçlar için yararlı bilgiler ve rehberlik sağlarlar
  • Küresel destek ağımız, 114 yıllık endüstri bilgisi ve teknik uzmanlığa dayanmaktadır.
  • Nilfisk servis hizmetleri konusunda firmamızdan güvenle destek alabilirsiniz.

Nilfisk Servislerine Buadan Ulaşabilirsiniz

NILFISK YEDEK PARÇA Nilfisk IVB 7X- ATEX Z22

Hortum Süpürge
Nozul
Vac Nozulu Sabit
Filtrele
Özel Filtre
Sistem 50 Vac Zemin Nozulu
Sistem TİP 22 (ATEX) Hortumlu Elektrikli Süpürge
Sistem TİP 22 (ATEX) Tüp / Nozul
Sırt çantası
Atık Torbası
Emniyet Filtresi Torbası
Vakum Aksesuar Seti
Egzoz Hava Kollektörü

 

PATLAMADAN KORUNMA DÖKÜMANI – ATEX NEDİR?

Patlamadan korunma Yönetmeliği işyerinde bulunan çalışanların olası bir patlama anında yapılması gerekenleri ve patlama meydana gelmemesi için yapılması gerekenleri belirten belgeler toplamıdır. Bu belgelerde çalışanların sağlık ve güvenliği esas alınmıştır. ATEX, Fransızca “ATmosphéres EXplosives” kelimelerinin ilk hecelerinin birleşiminden oluşmuş bir kelimedir. ATEX sertifikası parlayıcı ve kolay yanıcı ortamlarda kullanılan ürünlerin yapıldığı yer için alınan uluslararası bir sertifikadır.

 

ATEX – EXPROOF

MUHTEMEL PATLAYICI ORTAMDA KULLANILAN TEÇHİZAT VE KORUYUCU SİSTEMLER

‘’Explosive’’ ve ‘’Atmosphere’’ kelimelerinin kısaltması olan, ATEX olarak da bilinen Muhtemel Patlayıcı Ortamda Kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler ile İlgili Yönetmelik (2014/34/AB), ürünlerin aşırı şartlar altında göstermesi gereken tepkileri ve karşılaması gereken gereklilikleri belirlemektedir. 2014/34/AB Yönetmeliği ülkemizde 30 Haziran 2016’ta Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi ve uygulanmaya başladı.

Artık her türlü işletmede proses güvenliği büyük önem taşımaktadır. Bu yüzdendir ki, prosesin güvenliği ile ilgili çok sayıda teknik düzenleme mevcuttur. Güvenlik yönetim sistemleri, SEVESO, ATEX 137 Patlayıcı Ortamların Tehlikelerinden Çalışanların Korunması Hakkında Yönetmelik ve 2014/34/AB Muhtemel Patlayıcı Ortamda Kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler hakkındaki bu yönetmelikler proses güvenliğini sağlamak için oluşturulmuş yönetmelikler bütünün birer parçalarıdır.

ATEX’i temelde ikiye ayırmak mümkündür. Bunlardan ilki, 2014/34/AB yönetmeliği kapsamında gerçekleştirilen ürün güvenliği ile ilgili belgelendirme ve ürünün CE ve Exproof markalanması üzerine yapılan çalışmalardır. İkincisi ise yönetmeliğin adından da anlaşılacağı üzere patlayıcı ortamlarda çalışan personelin olası tehlikelerden korunması için alınması gereken önlemler ile ilgilenmektedir. Szutest olarak her iki alanda da hizmet sunabilmekteyiz.

2014/34/AB Muhtemel Patlayıcı Ortamda Kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler ile ilgili yönetmelik, bu teçhizat ve sistemlerin yanı sıra, patlayıcı ortamlar dışındaki amaçlar için kullanılan ancak patlama tehlikelerine karşı teçhizatın ve koruyucu sistemlerin emniyetli çalışması için gerekli olan veya buna katkı sağlayan cihazları, kumanda cihazları ve ayarlama donanımlarını da kapsamaktadır.

Ek bilgi

Kullanım Alanları

Elektirik Süpürgesi Vakum Makineleri, Hastane, Avm, Cami, Ofis, Plaza, İşyeri, Hava Alanı, Belediye

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nilfisk IVB 7X- ATEX Z22” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir