Nilfisk BR752 Yer Bakım Makinesi

Açıklama

Nilfisk BR752 Yer Bakım Makinesi

Nilfisk BR752 modeli, kompakt ölçüleri ile iticili bir zemin bakım makinesinin ölçülerine ve binicili bir makinenin verimliliğine sahiptir. 70lt su tankı ile verimliliği yüksek iken akıllı anahtar sistemi ile  kullanım kolaylığı sağlar.

Nilfisk BR752 Teknik Servisi

Devrim yaratan yenilikçi fırça platform konsepti

Nilfisk Advance BR 652/752 binicili kompakt zemin bakım otomatı serisi ile piyasaya yeni model çıkarmaktan fazlasını sizlere sunmaktadır.

Temizlikte devrim niteliğinde büyük bir adımı sunmaktadır. Aslında bu şahane dizayn ve tasarım yeni bir kıyas noktası oluşturmakta ve rekabette bu ürünleri çok öne çıkarmaktadır. Özelliklere bakılırsa. Süper düşük ses seviyesi, ergonomisi ve dizaynı bu makineyi her yerde temizlik yapabilir hale getirmektedir. Sahip olduğu EcoflexTM çevre dostu temizlik sistemi, temizlikten hiç bir ödün vermeden su, deterjan ve enerji sarfiyatını en etkin şekilde kontrol ederek gerçekten tasarruf edilmesini sağlar. Tüm bunların yanı sıra tamamen yeni ve patentli fırça platformu konsepti. Her şey sadece direksiyon hareketi ile yapılabilmektedir; makine döndüğünde fırça kafası da aynı yöne dönmektedir. İz bırakmadan fırçaların hareket yönü doğrultusunda kateden yeni “akıllı” silici lastiği konsepti ile Nilfisk muhteşem bir temizlik performansı sunmaktadır. Bu çözüm öyle etkindir ki artık yan sıçratma lastiklerine gerek duyulmamaktadır.

  • Yeni kayan fırça platformu konsepti; maksimum konfor ve performans, minimum güç ve bakım
  • Yeni silici lastik konsepti; en iyi emiş performansı için güvenilir ve dayanıklı silici lastik
  • Temizlik performansından ödün vermeksizin, minimize edilmiş çevresel etkiler sağlayan EcofexTM sistemi
  • Tüm çalıştırma fonksiyonları direksiyona entegre, yeni ergonomik direksiyon konsepti
  • Operatörün güvenliğinde belirgin bir artış sağlayan patentli otomatik hız kontrolü
  • Dar alanlarda dahi kolay ve hızlı temizlik yapılmasını sağlayan süper kompakt dizayn
  • Sese duyarlı yerlerde düşük ses modu

Nilfisk BR752 Yer Bakım Makinesi Yedek Parça

Nilfisk Yedek Parça

Öncelikli olarak tercih etmiş olduğunuz Nilfisk BR752 Yer Bakım Makinesi  kaliteli temizlik makinesi için sizi tebrik etmemiz gerek. Bu şekilde tedarik ettiğiniz kaliteli temizlik makineleri yedek parça fiyatları çok daha kaliteli ve orijinal seçeneklerden karşınıza çıkıyor. Mesafe farkı olmadan güvenli ulaşım için düzenli adım atmadan önce Nilfisk Yedek Parça fiyatları konusunda firmamız sizin için neler hazırlamış? Gelin, birlikte görelim ve inceleyelim;

Nilfisk Yedek Parça Çeşitleri

Çok iddialı çalışmalar yaptığımız için sayfalar boyu sizin için mükemmel nilfisk yedek parça  ile mükemmel ürün seçenekleri hazırlamış durumdayız. Güvenilir ve aynı zamanda kaliteli olduğundan kesinlikle emin olacağınızı alternatifleri sizin için büyük bir dikkatle hazırlamaya devam ediyoruz. Orijinal ve kaliteli bir nilfisk yedek parça fiyatları ile bakım seti özellikle tırnaklı tip modelleri aracınız için bulunmaz bir fırsat olarak bu sayfalarda sunuluyor. Zemin Temizliği ve cila makineleri düşünülerek bu sayfalara yerleştirilmiş olan temizlik  makinesi motr, Vakum Makinesi motoru, nozul lastiği, Nilfisk yedek parça fiyatları sizin için her zaman önemini korumak zorundadır.

Nilfisk Yedek Parça Fiyatları

İnanılmaz derecede kampanyalı fiyatlar yarı yarıya denilecek boyutlarda indirimler sizi burada bekliyor. Kalitesinden ve orijinal yapısından kesinlikle emin olabileceğiniz nilfisk yedek parça fiyatları ile ürün seçenekleri ücretsiz kargo avantajlarıyla beraber burada. Sağlıklı ulaşım unsuru olan kaliteli seçenekler güvenilir olduğu kadar uygun fiyatlarıyla beraber şaşırtıcı bir fırsat oluşturuyor. Nilfisk yedek parça, fiyatları uygun ve kargo ücreti olmadan alışveriş için iyi bir fırsat oluşturuyor.

BR752 Nozul Lastiği

BR752 Cila Fırçası

BR752 Sert Zemin Fırçası

BR752 Motoru

BR752 Sürüş Motoru

BR752 (disk)
BR752 (disk)
fırça Prolene (PPL) (n°2) 305mm
fırça (sert, midlite grit 180) (n°2) 305mm
fırça Prolene (PPL) (n°2) 330mm
fırça (sert, midlite grit 180) (n°2) 330mm
fırça Prolene (PPL) (n°2) 370mm
fırça (sert, midlite grit 180) (n°2) 370mm
silindirik fırça (PPL) (n°2) 700mm
silindirik fırça (sert, midlite grit 180) (n°2) 700mm
ped tutucu (n°2) 305mm
ped tutucu merkez kilitlemeli (n°2) 330mm
ped tutucu merkez kilitlemeli (n°2) 355mm
akü 6V 181A sulu (n°4)
akü 6V 175A sulu (n°4)
akü jel 6V 180Ah (n°4)
Akü Şarj Cihazı 24V 30Ah (sulu ve jel aküler için) – 120A lik şarj fişi
destekli flaşör
ECOFLEX KİTİ
Silici lastik kiti PU

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nilfisk BR752 Yer Bakım Makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir