Nilfisk BA751 Yer Bakım Makinesi

Açıklama

Nilfisk BA751 Yer Bakım Makinesi

Nilfisk BA751 serisi, %30’a varan verim artışına, her zamankinden daha da yüksek dayanıklılığa, son derece sessiz çalışma özelliğine (58 dB) ve mümkün olan en yüksek ergonomiye sahiptir. Bu yeni seri, yer bakım makinelerindeki yeni nesli temsil etmektedir.

86 cm’e varan çalışma genişliğine, 5.6 km/h çalışma hızına, 85’er litrelik solüsyon ve geri toplama tanklarına sahiptir. Yeni nesil serilerde olduğu gibi fırça platformları değiştirilebilir ve temizleme kapasitesi atrırılabilir, çalışma ortamına göre disk ve silindirik seçenekler arasında değişiklik yapılabilir.

Patentli Ecoflex Sistemi bu serinin tüm modellerinde opsiyonel olarak kullanılabilir.

Nilfisk BA751 Teknik Servisi

Yer otomatlarında yeni nesil

Daha dayanıklı, %30’a kadar daha yüksek verimli, son derece sessiz ve var olan en yüksek ergonomi.BA 651/751/851 serisi, yer otomatlarında yeni bir jenerasyonu ve temizlik profesyonelleri için gerçek katma değeri ifade ediyor.

BA 751/651/851 serisi, zemin temizlik sektöründe gerçek bir yenilikiliği temsil etmektedir ve temizlik profesyonellerine çok yüksek değer katmaktadır. Ecoflex sistemi sayesinde su ve deterjan tüketimi kontrol altında tutulabilirken, gerekli durumlarda güç patlaması yaparak daha çok su, deterjan ve fırça baskısıile yoğun kirli yerleri temizleyebilir. Geniş alanların temizliğinde tam etkili bir çözüm!

  • Ecoflex sistemi sayesinde otomatik ve yeterli oranda deterjan karıştırma
  • Son derece düşük ses seviyesi (58 dB(A)) gündüz temizliğini mümkün kılar.
  • 86 cm’lik ovalama genişliği, 5.6 km/saat’lik hızı ve geniş tank kapasitesi yüksek verimlilik sağlar.
  • Sağlam yapısı, üstün tasarımı ve kaliteli materyali ile daha dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Değiştirilebilir fırça platformları üç farklı boyutta disk ya da 71 cm’lik silindirik fırça kullanımına izin verir.

Nilfisk BA751 Yer Bakım Makinesi Yedek Parça

Nilfisk Yedek Parça

Öncelikli olarak tercih etmiş olduğunuz Nilfisk BA751 Yer Bakım Makinesi  kaliteli temizlik makinesi için sizi tebrik etmemiz gerek. Bu şekilde tedarik ettiğiniz kaliteli temizlik makineleri yedek parça fiyatları çok daha kaliteli ve orijinal seçeneklerden karşınıza çıkıyor. Mesafe farkı olmadan güvenli ulaşım için düzenli adım atmadan önce Nilfisk Yedek Parça fiyatları konusunda firmamız sizin için neler hazırlamış? Gelin, birlikte görelim ve inceleyelim;

Nilfisk Yedek Parça Çeşitleri

Çok iddialı çalışmalar yaptığımız için sayfalar boyu sizin için mükemmel nilfisk yedek parça  ile mükemmel ürün seçenekleri hazırlamış durumdayız. Güvenilir ve aynı zamanda kaliteli olduğundan kesinlikle emin olacağınızı alternatifleri sizin için büyük bir dikkatle hazırlamaya devam ediyoruz. Orijinal ve kaliteli bir nilfisk yedek parça fiyatları ile bakım seti özellikle tırnaklı tip modelleri aracınız için bulunmaz bir fırsat olarak bu sayfalarda sunuluyor. Zemin Temizliği ve cila makineleri düşünülerek bu sayfalara yerleştirilmiş olan temizlik  makinesi motr, Vakum Makinesi motoru, nozul lastiği, Nilfisk yedek parça fiyatları sizin için her zaman önemini korumak zorundadır.

Nilfisk  Yedek Parça Fiyatları

İnanılmaz derecede kampanyalı fiyatlar yarı yarıya denilecek boyutlarda indirimler sizi burada bekliyor. Kalitesinden ve orijinal yapısından kesinlikle emin olabileceğiniz nilfisk yedek parça fiyatları ile ürün seçenekleri ücretsiz kargo avantajlarıyla beraber burada. Sağlıklı ulaşım unsuru olan kaliteli seçenekler güvenilir olduğu kadar uygun fiyatlarıyla beraber şaşırtıcı bir fırsat oluşturuyor. Nilfisk yedek parça, fiyatları uygun ve kargo ücreti olmadan alışveriş için iyi bir fırsat oluşturuyor.

BA751 Nozul Lastiği

BA751 Cila Fırçası

BA751 Sert Zemin Fırçası

BA751 Motoru

BA751 Sürüş Motoru

BA 651
BA 751
BA 751C (silindirik)
BA 851
ped tutucu merkez kilitlemeli (n°2) 330mm
ped tutucu merkez kilitlemeli (n°2) 355mm
ped tutucu 430mm (n° 2)
fırça Prolene (PPL) (n°2) 330mm
fırça Prolene (PPL) (n°2) 370mm
fırça Prolene (PPL) (n°2) 430mm
silindirik fırça (PPL) (n°2) 700mm
akü 6V 175A sulu (n°4)
akü 6V 181A sulu (n°4)
akü jel 6V 180Ah (n°4)
Akü Şarj Cihazı 24V 30Ah (sulu ve jel aküler için) – 120A lik şarj fişi
ECOFLEX KİTİ
Silici lastik kiti

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nilfisk BA751 Yer Bakım Makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir