Nilfisk BA551 Yer Bakım Makinesi

Açıklama

Nilfisk BA551 Yer Bakım Makinesi

Nilfisk BA551 serisi her konuda daha fazlasını isteyenler için. Daha yüksek verimlilik, daha uzun çalışma süresi, daha ergonomik, daha yüksek güvenilirlik, daha çok seçenek ve üstelik

daha ekonomik.

Sürüş motorlu versiyonlar ile opsiyonel olarak Ecoflex Sistemi – kullanılabiliyor. Bu sistem sayesinde deterjan kartuşunu hiç değiştirmeden 38 tank su (40 litrelik) ile temizlik yapılabiliyor.

Nilfisk BA551 Teknik Özellikler

Düşük temizlik maliyeti için zeki tasarım

Yeni itilir-sürülür yer otomatı serisi,zemin temizliğinin etkinliği için gerekli olan herşeyin daha fazlasını sunuyor:Daha fazla verimlilik,çalışma süresi,daha ergonomik özellikler,daha fazla güvenilirlik,opsiyonlar ve artan maliyet etkinliği.

Tüm sürüş motorlu modellerde bulunan yenilikçi Ecoflex sistemi sayesinde su ve deterjan tüketimi her zaman kontrol altında bulunur. Gereken durumlarda geçici olarak su ve deterjan kullanımını arttırarak çok daha derinlemesine bir temizlik yapılabilir. Sonuç: Daha çevreci ve tasarruflu bir temizlik. Bu nedenle Nilfisk BA/CA 551/611 serisi otomatlar etkili, hızlı, sessiz ve hesaplı temizlik söz konusu ise en iyi çözümdür.

  • Düşük ses seviyesi ile gün içerisinde temizlik yapılabilir
  • One-Touch kontrol paneli
  • Opsiyonel Ecoflex dozajlama sistemi
  • No-Tools ile alet gerektirmeden silici lastik ve fırça değişimi
  • Kolay temizlenebilir kirli su tankı
  • Sürüş motorlu model
  • Su geçirmez kontrol kutusu

Nilfisk BA551 Yer Bakım Makinesi Yedek Parça

Nilfisk Yedek Parça

Öncelikli olarak tercih etmiş olduğunuz Nilfisk BA551 Yer Bakım Makinesi  kaliteli temizlik makinesi için sizi tebrik etmemiz gerek. Bu şekilde tedarik ettiğiniz kaliteli temizlik makineleri yedek parça fiyatları çok daha kaliteli ve orijinal seçeneklerden karşınıza çıkıyor. Mesafe farkı olmadan güvenli ulaşım için düzenli adım atmadan önce Nilfisk Yedek Parça fiyatları konusunda firmamız sizin için neler hazırlamış? Gelin, birlikte görelim ve inceleyelim;

Nilfisk Yedek Parça Çeşitleri

Çok iddialı çalışmalar yaptığımız için sayfalar boyu sizin için mükemmel nilfisk yedek parça  ile mükemmel ürün seçenekleri hazırlamış durumdayız. Güvenilir ve aynı zamanda kaliteli olduğundan kesinlikle emin olacağınızı alternatifleri sizin için büyük bir dikkatle hazırlamaya devam ediyoruz. Orijinal ve kaliteli bir nilfisk yedek parça fiyatları ile bakım seti özellikle tırnaklı tip modelleri aracınız için bulunmaz bir fırsat olarak bu sayfalarda sunuluyor. Zemin Temizliği ve cila makineleri düşünülerek bu sayfalara yerleştirilmiş olan temizlik  makinesi motr, Vakum Makinesi motoru, nozul lastiği, Nilfisk yedek parça fiyatları sizin için her zaman önemini korumak zorundadır.

Nilfisk  Yedek Parça Fiyatları

İnanılmaz derecede kampanyalı fiyatlar yarı yarıya denilecek boyutlarda indirimler sizi burada bekliyor. Kalitesinden ve orijinal yapısından kesinlikle emin olabileceğiniz nilfisk yedek parça fiyatları ile ürün seçenekleri ücretsiz kargo avantajlarıyla beraber burada. Sağlıklı ulaşım unsuru olan kaliteli seçenekler güvenilir olduğu kadar uygun fiyatlarıyla beraber şaşırtıcı bir fırsat oluşturuyor. Nilfisk yedek parça, fiyatları uygun ve kargo ücreti olmadan alışveriş için iyi bir fırsat oluşturuyor.

BA551 Nozul Lastiği

BA551 Cila Fırçası

BA551 Sert Zemin Fırçası

BA551 Motoru

BA551 Sürüş Motoru

CA 551 (kablolu)
BA 551 (akü ile çalışan)
fırça Prolene 53cm (PPL – BA 551 için)
fırça MidLite 53 cm (sert – BA 551 için)
fırça Prolene 30.5cm (PPL, n° 2 – BA 611 için)
fırça MidLite 30.5 cm (sert, n° 2 – BA611 için)
silindirik fırça (PPL, n° 2 – BA 511 CD için)
PED TUTUCU 530mm 551 için (yeni)
ped tutucu (53cm – BA 551 için) ESKİ
ped tutucu CPL 305 (30.5cm – BA 611 için, n° 2)
akü 12V 110A sulu (n°2)
akü jel 12V 100A (n°2)
Akü Şarj Cihazı 24V 15Ah (sulu ve jel aküler için)

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nilfisk BA551 Yer Bakım Makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir