Nilfisk FM400 H Tek fırçalı yüksek hızlı cila makinesi

Açıklama

Nilfisk FM400 H Tek fırçalı yüksek hızlı cila makinesi

Küçük alanlar için kompakt makine

Nilfisk FM400 H Cila Makinesi, 43cm çapındaki fırça ve pedleri ile orta yoğunluktaki temizlik ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Ergonomik tasarımı, yüksek temizlik performansı ve dayanıklılığı ile temizlik veriminizi arttırır. Sert zeminlerin yıkanması, spreylenmesi ve kazıması artık daha hızlı ve etkili.

.

.

Nilfisk FM400 H Cila Makinesi Teknik Servis

FM400 H, 185 ve 370 devirlik iki hız seçeneği ile her tür zeminde kolay, verimli ve hesaplı bakım yapmanıza olanak verir. Orta ve yoğun kullanım için tasarlanan FM400 D ile yıkama ve kazımanın yanı sıra yüksek devri ile cilalama yapılabilir.

Geliştirilmiş ergonomi, daha iyi denge ve kolay taşınma gibi özelliklerinin yanı sıra yeni eklenmiş olan kablo kancası, fiş kelepçesi, uzun kablo, genel aksesuarlar ve servis kolaylığı ile FM400 H, kullanımı son derece kolay ve etkili bir zemin bakım makinesidir. Sadece 12cm kenar yüksekliği ile kalorifer ve mobilya altları bile rahatlıkla temizlenebilir.

 • Rekabetçi fiyat: Kendi fabrikalarımızda ürettiğimiz Nilfisk makinaları hem kalite olarak en üst düzeydedir, hem de rekabetçi fiyatlara sahiptir.
 • Yüksek performans: Aynı güç ile daha düşük ses düzeyi ve daha iyi denge
 • Genel tasarım: Daha az karışık yeni tasarım ve daha uygun fiyat
 • Aksesuar seçenekleri: Daha basit ve kullanımı kolay Geliştirilmiş özellikler: kablo ve fiş kelepçesi, büyük tekerlekler, kolay kablo değişimi, ergonomik kontrol kolu ve gelişmiş güvenlik. İhtiyacınız olan farklı uygulamalar için geniş aksesuar yelpazesi

Nilfisk FM400 H Cila Makinesi Yedek Parça

Nilfisk Yedek Parça

Öncelikli olarak tercih etmiş olduğunuzNilfisk FM400 H Cila Makinesi Yeni Nesil Hibrit Kombine Makine  kaliteli temizlik makinesi için sizi tebrik etmemiz gerek. Bu şekilde tedarik ettiğiniz kaliteli temizlik makineleri yedek parça fiyatları çok daha kaliteli ve orijinal seçeneklerden karşınıza çıkıyor. Mesafe farkı olmadan güvenli ulaşım için düzenli adım atmadan önce Nilfisk FM400 H Cila Makinesi Yedek Parça fiyatları konusunda firmamız sizin için neler hazırlamış? Gelin, birlikte görelim ve inceleyelim;

Nilfisk Yedek Parça Çeşitleri

Çok iddialı çalışmalar yaptığımız için sayfalar boyu sizin için mükemmel nilfisk yedek parça  ile mükemmel ürün seçenekleri hazırlamış durumdayız. Güvenilir ve aynı zamanda kaliteli olduğundan kesinlikle emin olacağınızı alternatifleri sizin için büyük bir dikkatle hazırlamaya devam ediyoruz. Orijinal ve kaliteli bir nilfisk yedek parça fiyatları ile bakım seti özellikle tırnaklı tip modelleri aracınız için bulunmaz bir fırsat olarak bu sayfalarda sunuluyor. Zemin Temizliği ve cila makineleri düşünülerek bu sayfalara yerleştirilmiş olan temizlik  makinesi motr, Vakum Makinesi motoru, nozul lastiği, Nilfisk yedek parça fiyatları sizin için her zaman önemini korumak zorundadır.

Nilfisk Yedek Parça Fiyatları

İnanılmaz derecede kampanyalı fiyatlar yarı yarıya denilecek boyutlarda indirimler sizi burada bekliyor. Kalitesinden ve orijinal yapısından kesinlikle emin olabileceğiniz nilfisk yedek parça fiyatları ile ürün seçenekleri ücretsiz kargo avantajlarıyla beraber burada. Sağlıklı ulaşım unsuru olan kaliteli seçenekler güvenilir olduğu kadar uygun fiyatlarıyla beraber şaşırtıcı bir fırsat oluşturuyor. Nilfisk yedek parça, fiyatları uygun ve kargo ücreti olmadan alışveriş için iyi bir fırsat oluşturuyor.

Nilfisk Yedek Parça Fiyat Listesi

Nilfisk FM400 H Ped tutucu

Nilfisk FM400 H Cila Fırçası

Nilfisk FM400 H Sert Zemin Fırçası

Nilfisk FM400 H Vakum Motoru

Nilfisk FM400 H Ovalama Fırçası

Nilfisk FM400 H Şampuan Fırçası

Nilfisk FM400 H Tankı

 • Nilfisk FM400 H Düşük Hızlı Ped Tutucu
  Nilfisk FM400 H Esnek Ped Tutucu
  Nilfisk FM400 H Hafif-Orta Temizlik Fırçası 430 mm.
  Nilfisk FM400 H Orta-Ağır Temizlik Fırçası 430 mm.
  Nilfisk FM400 H Ağır Temizlik / Kazıma Fırçası 430 mm.
  Nilfisk FM400 H Halı Şampuanlama Fırçası 430 MM.
  Nilfisk FM400 H Deterjan Haznesi
  Nilfisk FM400 H Kuru Köpük Kiti
  Nilfisk FM400 H Toz Etek Montaj Kiti
  Nilfisk FM400 H Sprey Kiti

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nilfisk FM400 H Tek fırçalı yüksek hızlı cila makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir